Kadra

Monika Lisik
Manager

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego i Wyższej Szkoły Bankowej na kierunku zarządzanie ze studiami podyplomowymi o profilu menedżerskim. Miłośniczka pracy z człowiekiem. Pasjonatka kosmetyki, psychologii, teatru i gotowania.

Sonia Gilmajster
Technik usług kosmetycznych

Absolwentka Zespołu Policealnych Szkół Medyczno-Społecznych w Bytomiu na kierunku Technik Usług Kosmetycznych o specjalizacji pielęgnacja ciała. Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowości i Finansów. Miłośniczka ekologii, literatury oraz rozwoju osobistego.

Elżbieta Kaczmarzyk Czubala
Pielęgniarka | Kosmetolog medycyny estetycznej

Dyplomowana pielęgniarka, absolwentka Wyższej Szkoły Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej i Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach (kierunek kosmetologia w medycynie estetycznej). Od 32 lat pracuje na bloku operacyjnym. Medycyną estetyczną, która jest jej pasją, zajmuje się od 12 lat.

Marta Ćwik
Kosmetolog

Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach na kierunku Kosmetologia o specjalizacji medycyna estetyczna. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach na kierunku Turystyka i rekreacja ze specjalizacją rekreacja ruchowa z odnową psychosomatyczną. Miłośniczka podróży, aktywności fizycznej, a przede wszystkim masaży.

Karolina Drobysz
Stylistka paznokci | Kosmetolog

Absolwentka Śląskiego Centrum Edukacji na kierunku kosmetologia. Stylizacja paznokci jest jej specjalnością i udoskonala tę sztukę już od wielu lat. Wiedza z tego obszaru jest przez Nią systematycznie pogłębiana, a umiejętności nieustannie doskonalone. Stylizacje wykonuje metodą hybrydową, żelową i akrylo- żelową. Miłośniczka malarstwa, zdrowego odżywiania, zwierząt i projektowania tatuaży.