Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna to cały szereg zabiegów poprawiających urodę. Skupia się głównie na powstrzymywaniu objawów starzenia się skóry. Każdy z nas ma drobne niedoskonałości, które powodują że nie czujemy się dobrze lub nie akceptujemy siebie. Z wieloma można walczyć samemu, na nie które nie mamy wpływu. W rezultacie musimy skorzystać z pomocy z zewnątrz i właśnie w tym wypadku możecie liczyć na naszą pomoc.

W Prettyou, procedury w obszarze medycyny estetycznej są przestrzegane na każdym poziomie, zarówno w kwestii warunków higienicznych jak i komfortu. Przed każdym zabiegiem przeprowadzony jest szczegółowy wywiad, w którym specjalista uzyskuje ważne informacje o stanie zdrowia pacjenta. Jest on także informowany o przebiegu zabiegu i ewentualnych przeciwwskazaniach do wykonania.

Medycyna estetyczna – dla kogo?

Celem zabiegów medycyny estetycznej jest poprawa kondycji lub korekta niedoskonałości, zarówno skóry twarzy jak i ciała. W naszej ofercie znajdują się zarówno zabiegi profilaktyczne, które chronią skórę przed procesem starzenia oraz rekonstrukcyjne, których zadaniem jest korygowanie defektów estetycznych.W ofercie Prettyou znajdują się zabiegi takie jak: mezoterapia mikroigłowa, mezoterapia igłowa osocze bogatopłytkowe, hydrolift, lipoliza iniekcyjna, fibryna, nici haczykowate, nici liftingujące PDO, wolumetria, PLEXR- plazma na powieki oraz zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego.

Wszelkie dodatkowe informacje są udzielane na bezpłatnych konsultacjach, na które serdecznie zapraszamy.