Spa & Wellness

Spa & Wellness to idealne miejsce na chwilę dla Ciebie. Stres, zmęczenie lub zwyczajnie chęć głębokiego relaksu i odprężenia to główne wskazania do wykonania zabiegów i rytuałów relaksacyjno-odprężających w strefia Spa & Wellness Prettyou. Doświadczenie naszych pracowników, kameralna atmosfera i wyjątkowa aura, sprzyjają oderwaniu się od natłoku codziennych spraw. Ponadto pozwalą na głębokie wyciszenie i relaks.

Spa & Wellness Prettyou – wiele sposób na relaks

Wykorzystanie techniki relaksacyjnej jaką jest masaż, ludzkość zaczęła stosować już 3000 lat temu. Jego początek przypisuje się Chinom, gdzie masaż klasyczny zaczęto wykonywać jako instynktowny sposób nie tylko na odprężenie, ale i różne dolegliwości. Współcześnie jest to najczęściej wybierana metoda relaksacyjno-odprężająca. W salonie Prettyou , oferujemy bogatą ofertę masaży, których głównym celem jest zmniejszenie napięcia mięśniowego. Oferta jest stale poszerzana. Od masażu relaksacyjnego po masaż twarzy szyi i dekoltu, pałeczkami bambusa, gorącymi kamieniami, jadeitowy oraz BOA drenaż limfatyczny.

Rytuały Spa & Wellness | Bytom, Katowice, Chorzów
Masaże Spa & Wellness | Bytom, Katowice, Chorzów

Wprowadzenie w głęboki stan odprężenia i relaksu gwarantuje także szeroki wachlarz rytuałów, w których wykorzystywane są elementy aromaterapii.
Rytuały w naszym salonie przygotowane są z dbałością o najmniejszy szczegół, tak aby każdy klient poczuł się wyjątkowo. Najpopularniejsze rytuały w strefie Spa & Wellness Prettyou, to Ceremonia SPA dla dwojga, w której można uczestniczyć wraz z osobą towarzyszącą, Czekoladowa pokusa, Relaks Kleopatry, Owocowy raj, SPA dla dłoni i stóp.

Szczegółowy opis masaży i rytuałów znajduje się w naszej ofercie: Masaże , Rytuały.