Salon kosmetyczny

Salon kosmetyczny stworzony z pasją. Szeroki zakres oferty kosmetycznej Prettyou, pozwala na wybór zabiegów najbardziej odpowiadający potrzebom klientów. Wszystkie zabiegi kosmetyczne wykonujemy ponadto na najwyższej jakości produktach, które dobieramy z myślą o najbardziej wymagających klientach. Głównym celem zabiegów kosmetycznych jest upiększenie i podkreślenie urody klienta, a w rezultacie także poprawa jego atrakcyjności fizycznej.

Salon kosmetyczny | Bytom, Katowice, Chorzów
Salon kosmetyczny | Bytom, Katowice, Chorzów

Od najdawniejszych czasów przemysł kosmetyczny służył ludziom do upiększania swojego wizerunku. Początkowo do tego typu zabiegów używano roślin w różnej postaci, od namaczania i parzenia po suszenie. Podobnie przetwarzano niektóre substancje pochodzenia mineralnego. Obecnie Ludzkość na całym świecie codziennie korzysta z wielorakich zabiegów kosmetycznych, których zadaniem jest upiększanie i podkreślanie urody. Jednak w dalszym ciągu, bardzo często zasięga się najstarszych, naturalnych sposobów poprawy wyglądu. Stanowią one bazę domowych receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenie, często modyfikowane w zależności od preferencji. Są to między innymi domowe kremy, maści, napary, maski. Cieszą się one sporą popularnością ze względu na naturalne pochodzenie składników jak i stosunkowo niski koszt. W salonie kosmetycznym Prettyou, często same przygotowujemy kosmetyki dla naszych klientów. Są one przeznaczone do pielęgnacji domowej, a tym samym tworzone z samych naturalnych składników.

Salon kosmetyczny Prettyou posiada zróżnicowaną ofertę kosmetyczną

Bardzo zróżnicowana oferta w efekcie pozwala na wybór zabiegu najbardziej odpowiadającego potrzebom klientów. Począwszy od tych upiększających okolicę oka, po zabieg depilacji ciepłym woskiem, parafinę i pielęgnację dłoni i stóp. Stale poszerzamy ofertę zabiegów kosmetycznych odpowiadając tym samym na potrzeby naszych gości. Wszystkie zabiegi wykonywane są na najwyższej jakości produktach. Sięgamy po najwyższej klasy marki, które są dostosowywane do indywidualnych potrzeb klienta. Wszystkie zabiegi z tego obszaru mają działanie powierzchniowe, a ich głównym celem jest upiększenie oraz podkreślenie urody.